WGZ Przyjaciele Feniksa

Czuj!
Jesteśmy 338 Warszawską Gromadą Zuchową „Przyjaciele Feniksa”. Działamy przy Szkole Podstawowej nr 387 im. Szarych Szeregów na ulicy M. Kasprzaka 1/3.

Drużynową „Przyjaciół Feniksa” jest phm. Agnieszka Opara, a przyboczną Kamila Godlewska. Gromada istnieje od czterech lat, w poprzednich latach została odznaczona brązową, a później srebrną lilijką oraz została złotą gromadą w turnieju gromad.

Podążając za Feniksem- naszym przyjacielem, staramy się prowadzić nasze zuchy ku wszechstronnemu rozwojowi poprzez naukę zabawą. Uczymy się postaw zgodnych z harcerskimi ideami i prawem zucha, takimi jak np. patriotyzm czy niesienie chętnej pomocy. Dajemy okazje do przeżycia niezapomnianych przygód, odkrywania wspaniałych miejsc i zawiązywania przyjaźni na całe życie.

Mail: agnieszka.opara@zhp.net.pl

Tel: 509-806-745