Dzień Myśli Braterskiej 2019

Kochani!

Dzisiaj podwójny powód do radości!

22 lutego to oczywiście Dzień Myśli Braterskiej czyli święto harcerzy i skautów z caluśkiego świata. Z tej też okazji pragniemy wam wszystkim: zuchom, harcerzom, instruktorom oraz także rodzicom naszych pociech, wspierających ich na harcerskiej drodze, złożyć najserdeczniejsze życzenia. Obyście zawsze pogodnie podbijali świat dobrem niosąc na cały świat wartości służby i braterstwa. Żebyście dążyli wytrwale do swojich ideałów i znaleźli w tej drodze osoby na których można się oprzeć, które podpowiedzą którędy iść.

Z dumą obchodzimy dzisiaj także pierwsze urodziny naszego zielonego, prężnie rozwijającego się szczepu! Dziękujemy za każde okazane nam wsparcie i cóż… gratulujemy, bo przecież to nasza wspólna zasługa: każdego członka naszej zielonej rodziny, zucha czy harcerza, jak i wszystkich naszych przyjaciół. No i nie można oczywiscie nie wspomnieć tu także o naszej kadrze, bez której byśmy wogóle nie istnieli.

A tutaj kilka zdjęć z zbiórki urodzinowej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *