Powrót z Narnii

Pokonaliśmy Jadis!

Biała czarownica po wielu staraniach poległa w bitwie na śnieżki. To oczywiście zasługa naszych wspaniałych Narnijczyków – zuchów i harcerzy (z drobną pomocą królowych Zuzzanny i Łucji, królów Piotra, Edmunda oraz Kaspiana, Thumnusa, Ryczypiska i jednorożca).

Do zwyciężenia trzeba było przejść trudną drogę, nieraz dosłownie musieliśmy się wdrapywać na ośnieżoną górę, ale było warto! Zdobyliśmy dużo wiedzy, umiejętności, doświadczenia ale także masę dobrej zabawy i jeszcze więcej wspomnień z przygód.

Po wygranej bitwie odbył się bal, na którym odnaleźliśmy Aslana – okazało się że był cały czas z nami pod postacią profesora.

Za Aslana! Czuwaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *